Masáže

Klasická masáž

Má především uvolnit namáhavé svalové partie, podpořit prokrvení a zlepšit metabolismum. Při této masáži působíme na svaly, klouby, úpony, šlachy, horní a dolní končetiny.

Sportovní masáž

Jedná se o kratší masáž, která je vhodná zejména pro zdravé lidi, sportovce. Před sportovním výkonem či mezi výkony slouží k prohřátí svalových patic (dle zaměření sportu na nohou, rukou, zádech), po sportovním výkonu pak pro regeneraci a zklidnění.

Relaxační masáž

Harmonizující masáž, jejímž cílem je uvolnění napětí pramenícího ze stresu, depresí či rychlého tempa doby. Doporučujeme celkovou masáž - horní a dolní končetiny, záda, šíje, hlavu. K tomu volíme příjemné olejové silice a relaxační hudbu.

Aromatická masáž

Masáž vychází z rostlinného lékařství. Název je složen ze dvou slov aroma, což znamená příjemná vůně, a terapie neboli léčba fyzického nebo psychického stavu. Je to léčba pomocí vůní. Tyto vůně nejsou parfémy, ale čistě esenciální (éterické) oleje, získávané z léčivých rostlin. Léčba zahrnuje aplikaci olejů na tělo, což vede ke zlepšení fyzického a psychického zdraví.

Fotografie zátiší aromaterapie
Na hlavní stránku Na začátek stránky

Reflexní masáž

Koho by v dnešní době nebolela záda, nohy a někdy i celé tělo? Přijďte a uleví se Vám. Salon Relaxa nabízí širokou nabídku masérských služeb. Každý si zde přijde na své. Odstranění bolesti krční páteře, blokace svalů, bolesti hlavy, otoky nohou... Nepodceňujme své zdraví. I zdánlivá maličkost může být úzce spjata s jiným zdravotním problémem. Toto vše se skrývá pod pojmem reflexní terapie. Reflexní terapie jako taková je doplňkovou metodou při léčbě různých chorob. Provádí se tlakem na přesně určené body a oblasti ruky či chodidla, které odpovídají určitým částem těla. Stav orgánů v těle tak lze ovlivňovat prostřednictvím těchto plošek, které se nazývají reflexní zóny.

Masáže pro Vaše uvolnění Masáže pro Vaše uvolnění
Na hlavní stránku Na začátek stránky

Detoxikační masáž bylinnými pečetěmi

Informace ještě připravujeme.. Zanedlouho si budete moct počíst, co se za tím skrývá:)

Na hlavní stránku Na začátek stránky

Čokoládová masáž

Čokoládová relaxační masáž zklidňuje, uvolňuje, zbavuje nervozity, obnovuje duševní rovnováhu. Pomáhá zjemnit a vyhladit pokožku a přispívá k jejímu vyživování.

Pro tuto masáž používáme krém Schoko-pack značky Karl Hadek. Je vyroben z pravé čokolády, je lehce roztíratelný, nedráždí a nealergizuje pokožku. Obsahuje kakao, rostlinné oleje (vlašský ořech, makadamiový, mandlový a jojobový olej), bambucké, kakaové a mangové máslo, lecitin, včelý vosk, vitamíny (E, A, F a C), betakaroten, pantenol, kyselinu mléčnou, glycerýn a destilovanou vodu.

Tuto masáž si mohou dopřát nejen milovníci čokolády jako takové - tu klasickou podáváme jako malý doplněk i pro vnitřní použití:) -, ale i ti, kteří rádi okusí něco jedinečného, a to nejen co se týče masáže jako takové, ale i vůně a samozřejmě účinku.

Na hlavní stránku Na začátek stránky

Lymfatická masáž

Jeden ze způsobů očisty organismu pomocí ruční lymfodrenáže lymfatického oběhu. Mimo jiné pomáhá proti celulitidě, čistí krev a pleť, zmenšuje otoky... Škodlivé toxiny z nesprávné životosprávy usazené v lymfatickém oběhu se díky této masáži odplavují z těla pryč. Pro prokazatelně lepší účinek kombinujeme se zábalem skořicovým, břečťanovým či z mořských řas, které jsou obohaceny o řasu fucus, minerály a stopové prvky. K řádnému pročištění lymfy doporučujeme pití čistícího lymfatického čaje, přijímání více tekutin, pohyb na zdravém vzduchu.

Na hlavní stránku Na začátek stránky

Medová masáž

Medové masáže se řadí mezi detoxikační a revitalizační - s velmi výrazným účinkem. Využívají účinků prospěšných a čistících látek obsažených v medu a speciální techniku hmatu. Aktivují vnitřní orgány a pomocí speciální techniky ostraňují z těla toxiny, tj. jedovaté látky, které se v našich tělesných tkáních ukládají po celý náš život a způsobují oslabování organismu, což má za následek vznik různých nemocí.

Jsou účinným prostředkem k oživení organismu vyčerpaného stresem a nezdravým životním stylem. Pomohou při potížích s nespavostí, při bolestech hlavy nebo při trávicích potížích. Rovněž je vhodná pro lidi trpící onemocněním kloubů, revmatismem.

Na hlavní stránku Na začátek stránky

Moxování

Informace ještě připravujeme.. Zanedlouho si budete moct počíst, co se za tím skrývá:)

Na hlavní stránku Na začátek stránky

Baňkování

Jedná se o vakuovou terapii, která se provádí pomocí skleněných baněk různých velikostí v závislosti na stavu zatuhnutí svalů. Velice účinná metoda vedoucí k uvolnění zablokovaných partií.

Fotografie zátiší s baňkováním Baňkování
Na hlavní stránku Na začátek stránky

Alternativní medicína

Bylinky a jejich účinky na naše tělo. Tisíce let nám dokazují, že mají nezastupitelné místo v medicíně a našem životě.

Na hlavní stránku Na začátek stránky

Zábaly proti celulitidě

Na hlavní stránku Na začátek stránky

Prodej vitamínů a doplňků zdravé výživy

Prodej vitaminů a doplňků zdravé výživy - Carl Hadek

Carl Hadek
Na hlavní stránku Na začátek stránky

Poradenství

Na hlavní stránku Na začátek stránky