Něco málo o nás

Namožené či unavené tělo Vám uvolní a zregeneruje paní Anna Vyhnalová s téměř dvacetiletou praxí v masérském oboru. Ráda využívá ke své práci bylinky a různé pomocníky paní přírody.

Na cestě ke zdůraznění Vaší krásy vám bude více než dobrým průvodcem slečna Anna Vyhnalová, rovněž s mnohaletou praxí v oboru kosmetiky. Jejím mottem je: Každá žena může být krásná.

Od roku 2007 nás můžete najít na atraktivním místě v centru Plzně, v Husově ulici. Prostorné místnosti salonu nám umožnily rozšířit nabídku služeb pro Vás o pedikúru a zábaly na tělo.

Pracujeme s výrobky značek Karl Hadek, ATOK, Temperance - japonská přírodní kosmetika, Collagen Beauty, Ahava - kosmetika z mrtvého moře z Izraele.

Léta zkušeností nám ukázaly kvalitu těchto přípravků, a proto s nimi pracujeme nejraději...

I řada našich zákaznic oceňuje jejich složení a rády si je kupují i pro domácí ošetření celého těla. V případě nadstandartního ošetření spolupracujeme s kosmetickým laserovým centrem VS LASERA v Plzni. Zde Vám lékaři pomohout řešit různé kosmetické nedostatky, např. odstraněním vrásek laserem nebo výplňovými metodami, odstraněním akné-jizviček, tetování, chloupků, cévek, pigmentace apod.

Věříme, že salon Relaxa uspokojí Vaši touhu po kráse a odpočinku zároveň.

Na hlavní stránku Na začátek stránky